| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bagře, já mám v šatníku samou černou a červenou. Už mne to samotnou štve, (jsem zimní typ, tyto barvy mi sedí, navíc mám červené brýle, tak k tomu nemůžu mít třeba růžový rolák), chtěla bych se trochu probarvit, nenosit tolik tu černou(mám černé vlasy), třeba žlutá sluníčková by se mi líbila a slušela by mi. Jenže - konečně jsem sehnala to triko do V, co jsem sháněla(jen ne přesně takové, jaké bych chtěla), v Takku, ale zase v černé! Byla jsem ráda vůbec za to, že to triko trošku splňovalo ty požadavky, co jsem na ně měla, no ve žluté tam nic takového nevedli...Chtěla bych tu černou trošku vyřadit ze svého šatníku, trochu to omezit, ale....nakonec něco sháním a jsem šťastná, že to seženu aspoň v té černé(oni to mají třeba jen v černé a fialové a růžové).
K tomu triku,co jsem si koupila - ano, stálo asi 250, bylo do V, dlouhý rukáv, ne úplně elastické, ale zas mi přišlo tak trošku zbytečně moc plandavé - mně by se líbilo, kdyby ten výstřih byl jako upnutější a pak dole to bylo trošku volnější, ale zase ne úplně tunika...Nebo to tam mělo nějaké maskovací přepásání, co by zakrylo to břicho....Jo a ještě jsem místo takovéhoto trika koupila v sekáči mikinu s výstřihem do V a kapsou na břiše, červenou, ta je super, moc se mi líbí, jen škoda, že ji neměli o velikost větší...Obleču ji, pod ni dám max. tílko, vypadám v ní dobře, ale nelehnu si v tom třeba na gauč - to je mi pak těsná přes záda. Když sedím tak ok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.