| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodila jsem dvojčata ukončený 34tt u Apolináře. Ležela jsem na PeriJipu 6týdnů před porodem - péče naprosto úžasná. Děti byly po narození v inkubátoru - péče o děti opět úžasná, na poporodní péči o mě jsem radši už zapomněla.
I když jsem nebyla po zdravotní stránce vpořádku - měla jsem vysoké horečky, ATB v kapačkách a vyhníval mi řez - tak se mě psychickým stresem snažili z nemocnice i s dětmi čtvrtý den po porodu odvézt do jiné nemocnice.
Takže i tahle varianta může nastat... Dokonce u nás byla na seznamu dne i varianta, že jedno dvojče pojede do Boleslavi, druhé do Krče, a já domů. Pražské porodnice prostě praskaly ve švech a oni potřebovali místo pro akutnější případy.
My jsme si nakonec sami našli úžasnou nemocnici v Jihlavě - jako jediná porodnice v celé ČR (opravdu jsme obvolali s manželem všechny) mě tehdy s komplikacemi přijali plus přijali i mé děti. Pátý den po porodu jsme měli transport~l~.
Mají na neonatologii pokojíčky pro dvě maminky kde můžete s dětmi zůstat tehdy, dokud nejste společně schopni odejít domů - v Jihlavě tehdy propouštěli při váze 2200gr a "ukončený 36tt"..Moje spoluležící dokonce měla u postele inkubátor se svým synem. Navždy téhle nemocnici zůstanu vděčná, a hlavně personálu. Pomohli mi i s následnými zdravotními problémy dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.