| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sjuu, možná si Tě pletu (v tom případě se omlouvám), ale s tím umělým oplodněním jste to nezkoušeli? Rozumím Ti, já jsem otěhotněla po IVF, když mi bylo 37, snažila jsem se od mých 25 let, někdy od třiceti jsem se už to bylo hodně intentivně - operace, léčby, obrečela jsem snad každý měsíc negativní těhotenský test a každé narozené mimino v okolí. Pro mne bylo nejhorší, že všichni v práci řešili, že ještě nemáme dítě - nikdo o mých problémech nevěděl, takže jsem byla automaticky ta, co honí kariéru, protože jsem dobrovolně zůstávala přesčas a brala si práci navíc,ale jinak jsem byla ráda, že se tam "zabavím" a opravdu pak pořád nemyslím na to, že nejsem těhotná.
A v jedné věci souhlasím i s Janou, za tu dobu jsem si vytvořila finanční rezervu, za kterou jsem teď vděčná, protože díky všem těm stresům nám nevydržel vztah s otcem mé dcery - a já jsem schopná nás sama uživit a užívat si mateřskou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.