| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je mi to líto.

Nicméně, pokud si dobře pamatuju a i z diskuze vyplynulo, vy nehcete zkusit asis. reprodukci? Nevím samozřejmě,co přesně máte za problém a jak hodně to lze řešit (finanční stránka je taky asi náročná).

Mám známou (věřící, problém na straně manžela řešitelný nějakou metodou asis. reprodukce. Nechtěli o tom ani slyšet - není to dle Boha "správné" atd. Nyní mají osvojených 6 dětí, ale to biologické dítě paní prostě chybí a myslím, že to v preklimakterickém věku bolí čím dál více. Pudům asi neporučíš. A myslím, že to bolí o to víc, že ona je zdravá a manžel prostě byl razantně proti -mmch. s prominutím docela "fanatik" ve víře. JSem taky věřící, ale zjištuju, že spousta věcí, které jsou dle některých katazelů blbě, lze udělat v souladu s vírou a že záleží na výkladu a taky na tom, jak moc se dané víře jednotlivec chce obětovat...těžko se mi to vysvětluje

já jsem sice otěhotněla hned. ale zdravým dětem předcházel zamlklý potrat, operace na cysty, v prvním těhu od 21 tt hospitalizace a hrozilo to vážným poškozením mého zdraví a nebylo jisté, jak na tom bude dítě atd. císař v 36 tt dovršil konec mého "snu" o bezproblémovém těhu a přirozeném porodu.
Do té doby jsem taky chtěla mít všechno "dle plánu", vše přirozeně, bez zásahů...hoodně jsem o tom četla atd. a fakt mě to moc mrzelo....fakt že jo. až to zavánělo rouháním, protože jsme byli živí a relativně zdraví.

jink adopce je super věc a obdivuju lidi, kteří se do toho pustí (právě kvůli biologické nadstavbě) a myslím, že to musí mít v sobě vyřešeno. Manželova příbuzná mají také adoptovanou holčičku a je jak kdyby jim z oka vypadla

nechoď proti proudu~;(( a hodně štěstí

s tou prací v souvislosti s touhou po dítěti tě chápu měla jsem to taky tak.... nicméně ač se to nezdá, tak s dětmi a s prací to je ještě horší . Však tu jsou furt diskuze.....a děti peníze spotřebují

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.