| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To vůbec není pravda. Spousta ženských napodruhý porodí přirozeně. Každé těhu je jedinečné. Jedině se víc hlídá jizva. Pokud vím tak většinou drží pravidlo že po předešlé sekci nechtějí většinou nechat přenášet, ale to považuji za rozumné. Právě z tohoto důvodu jsou sekce napodruhé častější, aby se předešlo riziku ruptury pokud porod nezačne včas. Samozřejmě pokud nejsou jiné důvody pro sekci.

Já teda napodruhý skončila zase císařem, ale až do poslední chvíle to jisté nebylo. Ale po termínu to ještě na porod nevypadalo ani náhodou, takže bylo nutno to začít řešit - vyvolat nebo sekci. A kdybych na tom trvala, tak mně to nejspíš nechali zkusit, ale po zvážení všech pro a proti jsem se nakonec rozhodla raději pro plánovanou sekci (poprvé šlo o nutnost).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.