| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku, ne, obě práce jsem si našla sama - u soudu jsem si tam došla - bylo to v návaznosti na info v TV, že budou státní instituce přibírat lidi a rozhodila jsem sítě mezi snad všemi s kým jsem mluvila, že hledám práci... takže když pak mi tohle potvrdilo i pár dalších lidí, tak jsem obcházela a jelikož kamarádka byla na konkurzu u soudu, tak jsem tam šla taky... no a měla jsem tu kliku, že jsem obstála u diktátu a že jsem zřejmě zavolala ve správnou chvíli, jestli mě přece jen nevybrali když tu kamarádku ano ~:-D a oni mě fakt vybrali... jenže mě ta práce nebavila a navíc bylo plánované zavření našeho oddělení, tak jsem začala hledat novou práci a měla jsem ji do čtrnácti dní - žádná známost, zahraniční firma s centrálou v Praze... jsem tam dodnes... Ale vím, že to že tam jsem dodnes není záruka, že tam budu dalších 30 let... Taky vím, že fakt, že když jsem předloni posílala žádosti, tak jsem dostala odpověď na 98% odeslaných CV, skončila jsem na vícero pohovorech třeba 2. - zkrátka vím, že tohle nemůžu očekávat, že takhle bude po celý můj život a tudíž se ani nemůžu vychloubat. Faktem ale je, že určité věci má fakt člověk tak nějak asi dány do vínku - třeba to, že umí prodat, co umí a umí dát důraz na silnější stránky a možná i podle toho hledá práci... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.