| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deniso, mám děti 3 a 5 a už i ty vědí, že maminka ptořebuje taky chvilku klidu. ví to i manžel. mám je "vycvičené", že stačí pohled a pak slova manžela "pojďe, děcka, budeme tady spolu něco hrát a maminku necháme odpočinout, aby s náma pak mohla hrát taky".. a jdu si třeba na chvíli lehnout, ale i obyčejná toaleta bez neustálého "mamíííí" je balzám na nervy... na relaxační koupel nejsem, byť by se mi to líbilo, ale máme na to malou vanu... máme sice RD, ale obýváme jen horní patro a ůžu ti říct, že teď jak je nás 5 a v podstžatě je tu pořád bzukot mě občas vadí i to, že přijdou naši ze zdola se třeba jen na nás podívat, apod... prostě chci být taky chvíli sama.. sama se svojí rodinou... klidně chvíli bez pomoci, ale SAMA... ale fakt to chce naučit si ostatní, že teď je můj čas, blbá půl hodina... i t tříleté dítě vydrží třeba půl hodinu, hpdinu u pohádky.. a máš chvilku klidu pro sebe..
a že manžel chce namazat chleba? mno nevim, u nás to funguje tak, že když chce někdo něco k snědku "mimo čas", jde si to udělat sám. Nejsem služka, ani dětí, ani manžela. mají ruce a kde jsou potraviny vědí.. tečka...

teď jsme kromě starší dcery všichni lehli a jak se o nás prdelka hezky starala... čajíček nalévala, deku podala ~s~ odměnou jí bude, až se mi uleví, třeba cukrárna nebo možná spíš nákup sponeček, apod ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.