| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žubko, žádný dítě se nechová vzorně pořád, ani zdravý, ani postižený. Já fakt netvrdím, že by se někomu mělo tolerovat obtěžování nebo napadání ostatních. Jen říkám, že ze zkušenosti vím, že to není černobílý: a děti s PAS bývají často přecitlivělý na smyslový podněty, který ostatní nechávají v klidu. A spolužáci to velmi často zjistí a využívají toho: "Vždyť já tady jen stojím a mnu si ruce, a nevím, proč na mě ječí a hází po mně věcma." Jenže pro to dítě to je, jako by mu do hlavy zarýval sbíječku. To, co dělá spolužák, je "normální", reakce "normální" není. A jestli toho kluka spolužáci pomlouvají na FB, tak bych to celkem tipla, že v tý třídě probíhá něco takovýho - je divnej, je blbej, otravuje nás, dáme mu to sežrat. Což je, pokud se nenastaví jiná pravidla (dítě bude s asitentkou o přestávkách odcházet, někdo bude pracovat s tím kolektivem) trochu začarovaný kruh, který se bude zhoršovat, čím dýl to bude pokračovat.
Takže když se zakladatelka ozve, fakt by to mohlo pomoct všem.
Problém je v tom, že matky tvýho typu (soudě podle stylu vyjadřování) jsou prostě přesvědčený, že ve výběrové třídě s normálními génii nemá žádnej postiženec co dělat, a chytají se všeho, co by to mohlo dokazovat. Takže třeba i to, co by u jinýho dítěte byla normální klukovina, je pak pro ně agresivní projev nevyzpytatelnýho šílence. Sorry, takhle na mě působíš, a proto jsem tě zmínila jmenovitě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.