| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Raduno
taky jsem mamou 3 sloziych deti ...
tobe to pan buh splati na detech :-) ty si jednou na tuhle diskusi vzpomenes ...

Magrato mam slozitou dceru
nehlidatelnou
zachvaty vysperkovane zapadavanim jazyku ,ktery lovit nekde na chodniku je taky zazitek ...
casem to preslo
vyrostla
vzdycky jsem rikala ze je tak slozite mit takovou dceru , ze me to tak vysiluje
za 2 mes ji bude 17 ...
jako excesy neuveritelne ma porad
od leta vime ze je HLA B 27 pozitivni , Bechtera ma jeji otec
zpetne se spoustu veci spojilo , to jak detska rikala Vase deti maji nestandartni imunologicke odpovedi ma najednou vinika ...
jako nemuze za to primo Bechter , jsete ho nema ,ale silne uvazuju ze by to chtelo nejakeho vedce , neb ty moje deti jsou sto pro slozite diky te neskutecne geneticke vybave ~k~ plus mame uzasnou inkontabilitu kkrevnich skupin
ale je to je moje verze zivota
drzim palce a spis jen posilam nadeji do budoucna ze bude lip
momentalne se teda to nase kopyto chce vdavat :-) ale co uz ja vydrzim hodne :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.