| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Magráto,
už jsem několikrát četla Tvé téma o dcerce a musím Ti vyjádřit podporu. Mám doma v podstatě úplně to samé - starší dcerka zlatá a mladší neskutečně náročné dítě a zejména se mnou (do tří let se nenechala hlídat nikým jiným, od té doby je s babičkami ráda a s nimi neřve). U nás před půl rokem (teď je jí přes tři a půl, za 14 dní se nám má narodit další miminko)to bylo asi ještě horší, než u vás - na počet záchvatů denně, třeba 8-10, hodinu teda trvaly spíš výjimečně, ale jeden z nich třeba půl hoďky klidně. Ve dvou letech měla také neskutečně šílené období - jela jsem sama s oběma dcerami na tábor pro maminky s dětmi a ta moje tam řvala téměř neustále, vůbec nechtěla chodit, pořád vyžadovala pozornost...doma ovšem v tu dobu vyváděla ještě víc.Rostly jí tenkrát nějaké zuby, to vždycky vyváděla úplně neskutečně.
Hodinu řevu obden, to mi přijde, že už se celkem dá~:-D. Pokud některé dny neřve vůbec...u nás se také velice často nedá vypozorovat, co řev vyvolalo, začne z ničeho nic. Teď už to má tak, že třeba i kňourá (to klidně i půl dne), tak do těch dvou a půl nikdy nekňourala, rovnou ječela. Je prostě šíleně náladová a nevyrovnaná a navíc jsem vypozorovala, že na jednu stranu potřebuje rozmanité podněty, ale na druhou stranu zároveň špatně snáší změny. Chodí do školky, tam je v klidu, ale když tam jde třeba po nemoci po delší době, tak potom, když ji vyzvedávám, spolehlivě způsobí neskutečnou scénu s oblékáním, odchodem domů atd. Jinak mě pomohl například článek 12 charakteristických znaků náročných dětí, na tu mou platí všechny body. A také je myslím typické, že matkám náročných dětí se dostává spoustu navzájem zcela protichůdných rad (skáčeš kolem ní, je rozmazlená a nebo naopak jsi k ní moc tvrdá atd.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.