| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moje starší byla velmi podobná, taky to přisuzuju separaci v nemocnici (první 4 hodiny mi ji nechali, pak odvezli na "vyhřívané lůžko"). Jako prvorodička jsem měla málo ostré lokty, nechala jsem ji chvíli tam, pak ji žádala zpět, intuitivně mi hrozně moc vadilo, že mimino není se mnou, ale dalších několik hodin mi ji nepřiváželi, neb byla noc. Takže výsledek bylo hodně hodin děcko mimo a následně TOTÁLNĚ CHOVACÍ MIMINO, přesně jak píšeš. Jakmile bylo mimo náruč (např jsem šla na wc, řvala. Já teda nemám bechtěreva, tak jsem nosila v šátku fakt do roka PERMANENTNĚ. Druhé děcko teda chovám a chovám taky, vyžaduje to (myslím, že člověk-mimino- je vpodsstatě především primát, kterému je přirozené "viset" na matce-samici:-). Ale je vidět velká rozdílnost, když odejdu od druhého dítěte, není tam taková hysterie jak u první dcery....mŮŽE TO být vrozeným naturelem, ale já ten prvotní neklid u starší dcerky přisuzuju separaci.Řešení nemám, u nás se to částečně poopravilo tím počátečním taháním, myslím, že čím bude malá starší, taky bude respektovat víc "formální" chování. A mít sama sebe pod kontrolou. Nečetla jsem reakce, snad někdo nabídne řešení, já jen soucítím a p=řeju výdrž! Jo, spíte spolu? Nevím, jak to máte s bybičkama/hlídáním, ale sdnažila bych se každý den být chvíli s každým dítětem sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.