| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťo - "Nechci konkurovat Nice, Mike spí dobře" ~t~~t~ jo, jo, to je svatá pravda. A proto už všechna další miminka v našem obydlí budou mít čtyři nohy a štěkat.~;)
To jsem ráda, že to s okem vypadá dobře. Po tom posledním zážitku.....~o~ Teď mi dochází, že jsem nějak naráz utnula naši korespondenci, tak to se dodatečně omlouvám, nejspíš se něco zchumelilo a pak jsem si jen opakovaně říkala, že Ti musím napsat....~f~

ad SMS od potomků, já to beru vcelku s klidem jako normální stav a snažím se nepodléhat ženským emocem~;) "Oni" to prostě mají jinak.
ad puberta - hele třeba bude relativně v pohodě i v tom pubertálním věku. My měli lehkou krizi loni (ale nic vysloveně katastrofálního), tak nějak se to odladilo, čekala jsem spíše postupné zhoršování, vyšší frekvenci krizových okamžiků a (snad to nezakřiknu) ony si ty vzájemné vztahy tak nějak "sedly". Což ale vůbec neznamená, že nejde o klid před bouří.... Je fakt, že toho mají hodně ve škole, do toho tréninky....tak je vytíženej, což vidím jako pozitivum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.