| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nevím ale kdyz jsem tohle napsala, do predmetu mailu jsem dala, napr. zajem o praci 4 roky praxe, tak jsem na pohovoru byla, ale bylo to neofiko půl uvazek, zbytek načerno. Byla jsem bez prace 4 mesice, práci jsem dostala tak nějak ze spis ta prace dostala me, dost jsem váhala a kdyz jsem to řikala doma, chlap se chytil za hlavu a řika, proc jdes teda na pohovor, kdyz o tu praci nestojis, ja rikam že to jen hra, proste zkusit, jestli dokážu uspet. No a kdyz jsem uspela( ano, vzala jsem si na pohovor podprdu co delavelky prsa, make up, udelany vlasy) tak jsem spis byla rozpacita, co ted, vsichni rikaj jak prace neni a ja ted asi budu ,,muset,, do ty prace nastoupit, porad jsem řikala ze chci praci v miste bydliste a na půl uvazku a najednou bum, prace me skoro dohonila. Jinak nemyslim si že vestina lidi tohle pise. V minule praci jsme meli moznost cist maily s dotazama na praci a to byla tragedie, hrubky, infantilni adresy, fota s vyspulenymi rty a poprsim, nemozne formulovane vety, fakt polovina mailu byla k nicemu. Nebo uchazeči, přišli, bez pozdravu, zasadne v dobe obeda, nastvani ře šef je na obede, volali mu i presto na mobil. Jak to řict, chbyela jim určitá noblesnost, aha, pan vedouci je na obědě, děkuji za ifo, myslíte že bych mohl přijít za půl hodiny, vyřídila byste prosím panu vedoucímu, jestli by si na mě pak neudělal chvíli čas? Děkuji a přeji Vám pěkný den. Ano jeden z nich nemel tolik slusnosti, byli to lidi z pracaku, kde jsem byla taky, nic proti, neni to o inteligenci, ale spis o ucte ke druhym lidem. Jo a taky jsem slysela, ze je dobry rict neco, na co ten kdo hleda zamestnance odpovi, ano to mate pravdu, je to tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.