| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kapradino, já tedy neřídím, ale manžel jo, na velký nákup jezdí jednou týdně většinou on, když je potřeba něco někam převézt apod., tak jedeme oba, dítě naštěstí bývá nemocné tak jednou za rok, na dovolenou jezdíme taky jednou za rok a autem jen po Čechách, na nějaké výlety auto bereme, ale to řídí manžel...do školky a do práce jezdíme MHD, spojení je dobré, autobus sice jezdí jednou za půl hodiny, ale ještě nikdy nám neujel, aspoň si syn zvyknul, že to prostě ráno musíme stihnout... takže já si tím, že neřídím, nijak omezená nepřipadám...jako řidičák mám, ale fakt na to nemám buňky, běžně v pražském provozu bych se jezdit bála, mám špatný prostorový odhad, špatně stíhám sledovat všechno kolem sebe, ačkoli v jiných situacích postřeh mám a dělat několik věcí najednou mi problém nedělá....ale v tom autě to pro mě prostě problém je...jako, kdyby se třeba na dovolené někomu něco stalo, tak bych s tím asi kousek někam dojela, ale běžně jezdit nebudu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.