| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
já vás tak lituju s těma nemocema,je to hrozný~:(
náš Tobíšek měl jeden den v týdnu průjem,ale pak už dobrý,do školky chodil,v pátek byli na výletě v jiné školce na pohádce,Tobíš byl nadšený
Páta byli v pátek se školkou házet Morenu do řeky-každý rok vyrobí společně s paní učitelkou Morenu,jdou průvodem k řece,tam ji paní učitelky podpálí a hodí do řeky,děti tak vyhánějí zimu a vítají jaro:-)
Eriček byl dnes na rybách,tak si to u vody užil~;)
já v práci dobrý,v pondělí už to bude měsíc co pracuju a zatím jsem byla pacovat i každou sobotu,dnes taky~;),v sobotu dělám jen na čtyři hodiny od šesti ráno do deseti,máme hodně práce,mě to baví~R^,ale z naší ranní směny jsme tam dnes byly jen dvě,nikdo jiný sice nepřišel,ale i tak jsme toho stihly celkem hodně..
včera jsme byli s manželem trošku oslavit jeho svátek,příjemně jsme si poseděli na zahrádce cukrárny,dnes jsme byli na malých výletech
já jsem večer upekla šest velkých šišek jablečného závinu,to jsem zvědavá jestli jim to alespon do pondělí vydrží,ale vidím to bledě~o~,u nás se doslova sežere všechno~t~
před chvílí jsem dskládala obří kupu vypraného suchého prádla,ještě že nežehlím,by mě z toho kleplo,ještě jsem vytřela celý byt a už na to dnes kašlu,všechno mám hotový
zítra má Páta fotbalové utkání,tak je o zábavu postaráno
bohužel se má zítra pokazit počasí,tak se bude hrát fotbal asi v tělocvičně
mějte se pěkně a nemoce od vás utečou~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.