| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak 16 sazenic je teda nic :-), to je tak párkrát do pusy, já jich mám asi přes 200 ~t~. Okrasné kytky jsem dávno zrušila, potřebuju něco, co mi zasytí děti, takže hrášek - 2X vysázený, aby byla úroda v různou dobu, pak spoustu beztrnných malina a ostružin, jabloně, několikero keřů borůvek, rybíz, angrešt,...letos jsem zasadila ještě víno, nektarinku, kiwi a toužím po lísce a kaštanu. Co se týče jahod, tak ty jedině na folii, lépe to zraje a nezaplevelí se, pod folii se drží vlhko, takže jahody nevysychají a není třeba je tolik prolévat, bez folie už ani náhodou! To samé brokolice, tu taky jedině na folii. Nemám na ní jen cibuli, česnek, kmín, mrkev, pažitku,...takovou tu rychlou zeleninu do kuchyně, přemýšlela jsme o té bílé folii o do skleníku, abych tam pak nemusela plít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.