| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

to by zase záleželo na tom, jak bychom měli nastavené hospodaření.

My de fakto trochu v takové situaci jsme, ale v opačném gardu a ne v takové míře. Mě těší dělat radost mým pěstounům a občas jim koupit něco pěkného, co by si sami třeba jen tak nekoupili (třeba pračku). Manžel už rodiče nemá, takže to nemůže být reciproční. A jsem ráda, že se na tom shodneme a že on mi v tom nebrání, ale samozřejmě to s ním konzultuji. Kdyby byla situace taková, že by byl zásadně proti, ač bychom měli na to peněz dost a většinu bych třeba přinesla já, tak by mi to docela vadilo.

Ale samozřejmě to musí mít určitou míru, tohle je jednou za čas a není to na úkor naší rodiny a našich dětí.

Ale kdybychom hospodaření společné neměli (třeba na začátku, když jsme spolu začínali žít, tak to propojování financí chvíli trvalo), tak bych to brala tak, že když dám dostatek na pokrytí společných výdajů, abych "nežila na jeho úkor", tak si se zbytkem můžu dělat, co chci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.