| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jsem strašně ráda, ale četla jsem na internetu, že maminky spí pár hodin denně, to není určitě v pořádku...
a bohužel mám i odjinud zprávy, že pomoc by potřebovala..
já si umím představit jaký je to záhul, na psychiku, stávající rodinu, staršího synka, na všechno

A k tomu bytu, co já vím, tak mají byt v bytovce nebo v paneláku v prvním patře.
Tj. nezdá se mi, že by tam byl 100m2 velký byt, takové v bytovce ani paneláku myslím vůbec nebývají-ráda se spletu. A pak ty schodyˇ! To je něco strašného. Vynosit postupn všechny děti ven, nebo až polezou, začnou chodit, jak mohou léze všechny po schodech nahoru... to jsou strašné nervy. Děti řvou dole, děti řvou nahoře, fyzicky je to také náročné, byť pomůže někdo další (jestli se dobře pamatuji, tak v roce děti mají okolo 10 kg :-(
jestli nemají vlastní oplocený kousek u domu, tak na veřejném prostranství bývají psí hovínka, vajgly, spousta věcí o nichž nechceme, aby děti vzali do pusy. Na soukromé zahradě ti nevadí, že budou okusovat trávu, strkat do pusy klacíček, ale jestli nemají svou oplocenou zahradu, tak všechno tohle je problém... a s pěti dětmi nelze tohle uhlídat. Prostě ideální skvělé by bylo přízemí se vstupem do vlastní zahrady, kde je stín, pískoviště.. věci pro děti. Maminka může dovnitř pro věci, svačinu, umýt pokakané dítě atd. atd. všechno vyjít dovnitř, ven, to byť jedno patro je obrovsky organizačně náročné.
Myslím, že na to kolik by to tenhle stát stálo a jaké jsou státní výdaje, by vhodný rodin. domek pro rodinu s paterčaty byla naprostá prkotina a to jaké mají bydlení je ostuda. Asi, že si nikdo kompetentní netroufne pomáhat romské rodině (kolik nenávisti se na ně sneslo~Rv) a také málokdo si umí představit jak by jim to pomohlo. Takhle by ta maminka i žila a užívala si děti, ale jen to bydlení je obrovská překážka, kolik jí to stojí sil :-(

Smlouvu mají na rok, tudíž docela nejistota, namísto jistoty a klidu.
Nájem tuším tržní, ano jsou nějaké peníze na účtě-sbírka, ale ten pocit, nejistoty, co až dojdou... děti porostou a sponzorů bude méně a méně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.