| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Molly, krásné fotečky~R^~g~~g~. Panečku ty jsi měla obří bříško~t~. To se taky nedivím, že je Zojinka, tááááák veliká. No je to kus ženský~;)
Grilované veverky mě pobavily~t~~t~~t~

Blízko držím manželovi palečky. Mooooooooooc~;)
Se skleníkem jsem to pochopila. To se ví, že se bude dělat uprostřed chodníček~;)
Tady čerpám recepty na hokaido: http://www.dyne-hokaido.cz/
Akorát si nemyslím, že máte hokaido, když píšeš, že je tak veliká. Já mám hokaido tak na dva obědy. Moje největší hokaida mají v průměru tak 25cm.
Já hokaido miluji. Je výborné. Nejčastěji ho peču v troubě na plátky, trochu oleje a koření. Mňam. Lucka má ráda z něho hokaidové rizoto.
Mě letos rozmarýn moc v garáži nepřežil, no snad obrazí. Už ho mám 5 let a vždy v garáži přežil. Teď je takový ubohý~a~

Beremi, tak sněží u vás??? Brrrr~7~~7~~7~
Já včera čistila bazén......né že bychom se chystali koupat, ale nedalo mi to, tak jsem připevnila filtraci a čistím a čistím:-). Lucka samozřejmě nápad měla, že by se chtěla koupat a vehementně scháněla potápěčské brýle~t~
Míša chodí do malotřídky, která je do 5té třídy, pak ho budeme muset vozit jinam. Má pedagogidkou asistentku, právě se žádá kraj o schválení asistenta na rok 2014/2015. A škola žádá kraj o peníze na ped. asistenta. Takových případů znám právě hodně, že na druhý stupeň neschvalují ped. asistenta pro děti s autismem~o~
Míša je ve třetí třídě, tak snad dochodí první stupeň v malotřídce. Kam půjde na druhý stupeň to fakt ještě netušíme. Jsou dvě možnosti. Na normální ZŠ a s ped. asistentem, tedy jestli škola bude spolupracovat s námi rodiči a bude ochotna právě žádat kraj o asistenta nebo nebude ochotna. Je to škola, kam měl Míša chodit, ale házeli nám klacky pod nohy, že asistenta Míšovi žádat nebudou~o~~o~~o~. Jenže se tam změnilo vedení a ve škole už dva asistenti jsou, takže je už jiná doba než před 4 roky co se nás ta škola týkala. Míša měl školní odklad. Do školy šel v sedmi. No a pak je ještě možnost speciální škola. Uvidíme v páté třídě. Měl by mít nové vyšetření v APLE a dle toho se rozhodne jestli normální ZŠ s PA nebo speciální škola. Míša hloupý není, ikdyž má v papírech lehkou mentální retardaci, tak když se mu vše pořádně vysvětlí, tak nemá s učivem problém. Matematika mu jde lépe než mě~t~. Bojujeme se psaním v ČJ. U něj dělá největší problém odpor ke škole a jeho negativismus ke všemu co ho nebaví a nepotřebuje k životu.
V úterý měl 10let:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.