| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, díky za pochvaly :-) Já jsem totiž přibrala v těhotenství jenom jedno kilo, takže jsem něco málo shodila a něco z toho šlo pryč i v obličeji :-) A jinak to břich mi naživo zeshora tak obří nepřišlo, to až na té fotce! Proto jsem byla překvapená už mojí gyndařkou, když předpovídala 3,8. Musíte totiž mít pořád na paměti, že většina toho břicha byl můj základ z netěhotenské doby.

Hokkaido nám pěstoval manželův děda, chudák byl vždycky nešťastný ze slimáků. Loni vypěstoval snad tři, dvě měly velikost tak do dlaně ~t~

A já nechápu, proč se někdo brání mít ve škole asistenty. Škola na ně doplácí minimum a prostě upřímně, ne vždycky se točí jenom kvůli jednoho dítěte, úplně klidně můžou pomoct učitelce i s nějakou jinou organizací třídy. Tak jsem zvědavá, jak to s ním dopadne teda. A že všechno nejlepší!
Jo, a málem bych zapomněla. Samozřejmě, že čistíš bazén. Protože co kdyby ses rozhodla jenom si uvařit kafe, sednout si s nohama hore a podívat se v televizi na Mash, co? :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.