| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja mam tedy dite autistu, ale v tomhle veku jsme doma nedelali NIC. Dite bylo ze skoly uplne hotove, takze ukoly proste nebyly. To mas docela tezke.
Jinak by mne zajimalo, jak je na tom ted s chovanim (vzhledem k prispevku Milady o chovani ve skolce).
Kdybych zjistila, ze se ucitelka meho ditete ""zbavila"" tim, ze ho posadila do posledni lavice, tak bych okamzite nabehla do skoly. Takove dite nema v posledni lavici co delat, ma byt naopak vepredu, aby ucitelka mela prehled, ze dela, co ma a mohla ho prubezne smerovat.
Na pristi schuzce bych ucitelce navrhla, ze poridim diar, kde je na kazdy den jedna stranka a ona tam denne v rychlosti zapise, zda byl nejaky problem, co je za ukol atd. A hlavne taky i pochvaly, velice dulezite!
Ma Tvuj syn ve skole nejakou (jakoikoliv) pozitivni motivaci? Protoze pokud je tam vsechno negativni, tak se nikam nepohnete.

Pred casem jsem tady na rodine cetla, ze o IVP musi zadat rodice, i kdyz je doporuceni z PPP. Nepochopila jsem, jestli do PPP chodite nebo ne? I kdyby zrovna tahle poradna byla uplne blba, tak jako rodic vim, co moje dite potrebuje a trvam na tom, aby mu to napsali do jejich doporuceni!?! A potom trvam na tom, aby se to ve skole delo.

Pripada mi, ze tys zaujala pozici, kde ses pasovala na upracovanou matku, ktera nema na nic cas (a dobre sis to oduvodnila) a taky vlastne nevis, co mas delat a co Tvuj syn potrebuje, protoze to prece maji vedet ve skole a u psycholozky a v PPP a ONI maji situaci vyresit. Zatimco by to byla idealni situace, tak v praxi to tak nefunguje. Tys docela zaspala. Pozitivni je, ze neni pozde (ale je nejvyssi cas!). Pokud se o asistenta zada do 15. dubna, tak proste razne zacni resit ihned, jinak se to poveze opet dalsi skolni rok!

Mit nestandartni dite je boj na dlouhou trat. Memu bude zitra 13 a snad ani nechces vedet, v jake situaci momentalne jsme a co se delo vloni po prestupu na vyssi stupen skoly.... Tohle neni momentalni kratkodoby problem, ze ktereho nejak zazrakem vyroste a srovna se a nebude potreba nic delat a resit.

Neber to prosimte nijak zle, hlavne zacni okamzite resit asistenta a dej vedet, jak pokracujete~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.