| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...máme meruňku, trnku a hrušku... to vše v kapalném stavu!!! zdar holky. Jo, jsem to já, choť své ženy, která nade mnou tak neustále bdí a hlídá mne a to jen proto, abych něco nepřeháněl. A také díky ní jsem dnes tam, kde jsem. Je mi lépe, jsem v dobré náladě a jak říkám stále "já a mé tělo tu svini nechceme
"!!! Děkuji za Vaši podporu a zájem o mne. Potěší mne vždy, když se mnou a Blízkou prožíváte ty " naše chvíle dobra i zla"

tak a nyní k závlaze. Našel jsem si ve vyhledávači Skleníková závlaha. Po přečtení nějakých možností jsem zvážil to, že ne vše je dokonalé pro mne a mou představu. Vzhledem k tomu, že někdy je u něčeho cena přemrštěná a já jsem člověk spořivý...někdy...a navíc jsem chtěl závlahu samospádem, udělal jsem si ji trochu po moravsku a k tomu jen samospádem...Ono to funguje a tak děvčiska je to takto:
Mme 1000litrovou nádrž, takovou tu plastovou a za ventilem ve víčku jsem udělal díru. Napojil jsem na to instalatérské kolínko 20 kč a na jednu stranu napojil hadici, aby bylo možné brát vodu do konve. Na druhý vývod jsem dal kulový ventil použil jsem starší co byl doma a za něj sítko, které se dává k topení 150 kč. To proto, aby se tam nedostal bordel. Vzhledem k tomu, že sítko je hrubé, dal jsem za to jemné na dočištění, které je určené k závlahovému systému 200 kč. Za to jsem našrouboval na 1/2 hadici náustek 12 kč a na tom je nasazena hadice, která vede do skleníku. Ve skleníku je kolínko na hadice 11 kč Tesco a po jedné straně a druhé v podélném směru je natažena hadice. Koupil jsem závlahové kapání s násadkou na hadičku 6mm v ceně 280 kč za 15 kusů. U toho je přidělána na odrhnutí spojka hadičky 6mm, tu jsem koupil také k tomu za 139 kč.
Hadice je za 200 kč 10 m. Je to průhledná gumová hadice se stěnou 2mm.
V hadici vyvrtal malou dírku , tak, aby tam ta spojka těsnila, nastrčil do průhledné hadice, nasadil na to černou 6mm hadičku dle své délky, jakou potřebuji a na konec jsem dal kapátko, které je možné nastavovat, jak má hodně kapat... Mám 15 vývodů a každý zapíchnu k oharku a nechám méně kapat...Pokud to bude u něčeho jiného, nastavuji kapání dle potřeby a to u každého kapátka zvlášť. Tak a odpadá zalévání, zapomínání zalévat a podobně....
Jen je třeba asi hadici přelepit černou páskou, aby se tam netvořila řasa a neucpala vyústění.
Jo ty spojky jsem provrtal na větší průměr, aby se to neucpalo. Asi udělám pár fotek a dá to na chvilku na rajče, aby jste se na to každá podívala. Přeji fajn dny, blahopřeji Molly k děťátku, Beremi ke koupení nového domova a Evuši již dopředu ke skleníku. No škoda, že se tady neukážete, dal bych si vínka s Váma letos.
Holky a děvčata, ať Vás děti neposlouchají, manželé štvou a nejste se sebou spokojené~t~~y~...... Roman
Ps:inspiroval jsem se zde a část závlahy zakoupil zde http://www.grate.cz/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.