| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže zdravíme pana Blizku, děkujeme za ochotu, ale příště bychom radši tu slivku než návod asi, co? ~t~

Jinak dneska v 10 hodin jsem vyrazila z domu, v plánu jsem měla kolotoč tento: na sociálce si vyřídit rodičák - na pracáku na základě rodičáku ukončit evidenci - na pojišťovně nahlásit konec nezaměstnanosti a začátek rodičáku - kyčle
Naklusla jsem na sociálku, řada jak byk, půl hodiny jsem stála a kroutila se bolestí - jednak v blbých botách a taky se mi zase ozvaly záda, jaká to slast. U okýnka mi ženksá řekla, že ale musím dodat ten papír, co si manžel teprve vyřizuje v práci, bez toho mi rodičák nedají. Takže zbytečné čekání, ukončit nezaměstnanost můžu pak až ve chvíli, kdy nejen že dodám papír od manžela, ale až mi přijde domů jejich potvrzení. Tak nevím, do té doby mi asi bude normálně chodit na účet podpora a já ji pak budu asi nějak vracet.
Na kyčlích v pohodě, poučená od Stelly jsem se hned vetřela na začátek řady, takže jsme za deset minut odcházeli, nález 1A, takže paráda. Nicméně jsem jako jediná neměla náhradní papír od kartičky pojištěnce, Mollynce nedošlo, že musí zaregistrovatnovorozence na pojišťovně. Což je stejně na hlavu švihlé, ona je automaticky tam, kde já, tak proč proboha musí matka po porodu se plahočit na pojišťovnu, proč prostě automaticky kartičku nepošlou na adresu matky. Systém mi učaroval.

No, je čtvrt na 8 a já mám pocit, že by klidně mohla být i půlnoc jak se mi chce spát. Ze dneska sice pila každou chvilku, ale pokaždé jenom trochu. Tak jsem zvědavá na noc.

A dneska u nás lilo jak z konve, kroupy, hnusně bylo, zima. Manžel pracuje 20 km od nás a říkal, že v Ostravě ani kapka. Tož kde je spravedlnost?!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.