| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uf, nepříjemné teda! Nejhorší je, že člověk má opravdu načteno kde co, přesně teoreticky ví, kde při tepenném krvácení dát tlakový obvaz, ale ruku na srdce, kdybyste viděly, jak z někoho na ulici tryská krev, tak asi stojíte jak přikované a snažíte se maximálně tu krev zastavit rukou.
A 49 kilo není žádná váha, za to můžeš vlastně ty, že vážíš stejně jako ona! já mám dvakrát víc, mě by to nic neudělalo ~t~

Jinak záda se mi ve čtvrtek celkem sekly, ale od té doby jakž takž dobré. Prostě už se páteř vrátila zpátky, tak teď záleží, jak často bude dělat binec. Blbé je, že můžu akorát nějaké uvolňovací cviky, které akutně skoro nepomáhají. Mám záda špatné z toho, jak mám povolené břišní svaly a tahám všechno zádama. Jenomže já si teď nemůžu dovolit tahat něco břichem, teprve po šestinedělí můžu prosím pěkně pomaličku začít trénovat šikmé břišní.

A jinak jsem vám myslím ani nepsala svoji story s jizvou, že? V sobotu ještě v nemocnici jsem takhle uléhala do postele a zjistila jsem, že má nějak mokrou košili. Tak jsem se ohmatávala, z čeho to je a přišlo mi, že ty síťované kalhotky jsou trochu mokřejší v oblasti jizvy. Zašla jsem za sestrou, ta jizvu obhlídla, prý nic nevidí, jizva krásná, jestli mě miminko nepočůralo třeba. Nezdálo se mi to, ale říkala jsem si, že je to sestra z porodního, zná jizvy po císaři a ví, co můžou a nemůžou dělat. Nechala jsem to být. V pondělí v den propuštění jsem kojila na posteli, vstala a měla jsem celý pas u kalhot mokrý. To už jsem si byla sotpro jistá, že to jde z jizvy a že musím druhý den na ambulanci. Večer jsem v koupelně nadzvedla břicho (ty špeky totiž visí, víte? ~t~), abych si tu jizvu pořádně ohmátla a vytryskla ze mě nažloutlá voda, fakt jako ze sprchy. Tak jsem naklusla v úterý do nemocnice, doktorka sáhla na břicho a taky ji to obchrstlo. No řeknu vám, nic moc pocit, i ona byla celkem překvapená, ale byla mladá, asi moc ženských, co se chovají jako velryba, ještě nezažila. Chodila jsem každý den na proplach desinfekcí, další týden jsem byla jenom ve sředu a včera na kontrole se už i sestra tvářila pozitivně, že už to vypadá moc hezky :-) Měla jsem tam dvě díry, ta jedna větší byla hluboká asi centimetr a půl, postupem času se sice rozjela do šířky, ale zevnitř se zacelovala. Tu větší tam mám pořád, zbytek jizby zahojený. Za dva týdny už mám jít na kontrolu ke svojí gyndařce, tak jsem ráda, že se to zlepšuje, já jsem si byla jistá, že to už nemá šanci se znovu spojit.

Jsem unavená a mám děsný hlad. Úplně strašný a vůbec nevím, v čem dělám dietní chybu? Jestli mám jíst víc masa, příloh nebo čeho jako? Čokoládou to nezachráním, že.
Tak dobrou noc, miminko mi spí v lehátku, tak přenesu dítě i sebe a půjdeme chrupkat :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.