| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak je Lucka opět po píchání ucha~7~. Toho samého co ji píchali 20.3.
Ve středu to začalo od 19 hod, že ji bolí ucho. Chodila stále do mrazáku pro gelové sáčky. Ucho jsem ji vytírala lehce, dle rad kamarádek, které mají děti po stejných problémech francovkou, slivovicí a taky jsem včera koupila aloe, tak jsem kapala aloe. Švagrová mi dala kapičky, tak i kapičky, prolévala jsem ji sanorirem nos a polohovala hlavičku na tu stranu, dle ji ucho bolelo(dle dalších rad). Ve středu měla teplotu do 37,5 ve čtvrtek dopoledne 38,5, dnes 37,5 a ráno si hodně stěžovala na bolest hlavy. Na ORL, že má opět zánět středního ucha. Umrtvil ji ucho a píchl. Řev po celé poliklinice. Ale jak měla teplotu, tak nevyváděla v čekárně jako obvykle. Myslíte, že vezmou dítě s horečkou dříve než dospěláka na kontrolu??? Ani omylem. Přišla jsi pátá, tak půjdeš jako pátá a neotravuj~o~~o~~o~
Má opět antibiotika, na týden. Mě asi už fakt klepne. Jo a ještě ji dal doktor antibiotika v tabletách, takových velkých nespolknutelných i pro nějakého dospěláka. Jsem si toho v lékárně nevšimla. Neboť mě to ani netrklo, že mi mohlo 3 leté dítě dostat antibiotika v takových tabletách. Samozřejmě jsem to do Lucky nedostala, dávila se. Takže to budeme muset drtit a dávat do pití. No to bude týden a už se vidím, jak to ve 4 ráno drtím~q~~q~~q~

Beremi, dobrý příběh ještěrky~t~~t~~t~. Chudák Eveli a ty taky.

Molly, koukala jsem na fotky na FB Zoe, to měla takový váhový rozdíl v porodnici a doma? Myslím ty dvě porovnávací fotečky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.