| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenny proboha, přijde Ti normální, aby Ti doktorka místo gratulace k těhotenství řekla, že možná stejně potratíš? Jako jasně, těhotenství je sázka do loterie, ale nikdy jsem se nesetkala ani u raného těhotenství s tím, aby mi lékař řekl, abych se zatím neradovala, protože blablabla. To bych se nemohla radovat celé těhotenství, protože pořád se něco může stát. Myslím, že těhotenství je radost od samého začátku a většinou dopadne dobře. Proč se stresovat už od začátku a počítat s tím, že to nejspíš stejně nevyjde?
Kdysi kolem 20 let jsem začala mít dost hnusné problémy s močový měchýřem, byla jsem naprsoto zoufalá a psychicky na dně a lékař mi řekl, že to vyléčit nejde, že to prostě budu mít do smrti. To člověku fakt přidá na optimismu, když Ti ve dvaceti řeknou, že bude trávit život v bolestech na WC. Přestala jsem na urologii chodit, protože to nikam nevedlo a představ si, že jsem více, méně v pořádku, ne na 100%, ale moje potíže se zlepšily tak o 90% vlastní mravenčí prací, kdy jsem si sama vypozorovala, co mi dělá či nedělá dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.