| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto.,
děkuji Ti za výpočet, ale abych pravdu řekla, doma by mě to nebavilo. Byla jsem cca 12 let a nudila jsem se. Z dětí jsem už "kvetla, rostla"...to bych znovu nedala. Já potřebuju být v práci, být mezi lidmi. Tu práci, co mám, mě baví, není ani časově náročná, mám ju cca 12 minut pěšmo z domova...ale !!! Chybí mi tu druhý člověk, který by střídal puboše, vyzvedával ze školy a školky, mě by když tak v nejhorším zastupoval o víkendech, když to je už nezbytně nutné apod....
Jsem na prášky z tohop, když jsaaem marodná. To jsem nevrlá, protivná, děti nechci vidět a chci pryč, ven..nejde to....
Teď jsme doma všeci - Lea má 9 let..slavili jsme. Od rána je tu humbuk, jek, řev, pískot, jekot....mám je nade vše ráda ~s~...ale nemohu s nimi být už tak jako dřív, když byli miminka a batolata, to už psychicky nedám.
Jde o ot, že s nimi njesem tak jak potřebují být ony se mnou, když příjdu z práce dom, jsem s nimi cca 1,5 - 2 hodiny a to ještě se na mě sesypou jako vosy na bonbon ~:-D ..blbé přirovnání, ale je to tak....není tu druhý člověk, který by si je vyslechl na plno, já jen na polo a pak během noci si to dávám souměrně do hlavy, co mi kdo a jak říkal a co kdy kde kdo má....já je vnímám v rychlosti za chodu, za večeře, za převlíkání do pyžam a při ukládámńí do postgelí. Je to fakt fofr akce....a to je to, co je dle mě špatně. Ale práci mám ráda, nechci ju měnit ( stejně nemám ani jinou možnost, nikdo na mě s otevřenou náriučí nečeká )...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.