| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem z detstvi zvykla, ze chodili koledovat pouze kluci - po spoluzackach, kamaradkach a jejich maminkach a po ostatnich dospelych znamych a pribuznych a dospeli muzi - po par znamych a pribuznych. Kolednici dostavali malovana vejce a stuhy, dospeli pak navic panaka. Penize nebo balicky sladkosti se nedavaly. Pravda, jako holce skolou povinne mi to cele prislo silne diskriminacni, ale vezmu-li dnes v uvahu, ze cilem je symbolicky zeny "pomladit", aby byly zdrave, krasne a plodne a ne ztriskat, jak si to predstavovali kdysi nekteri spoluzaci, zvyk se mi libi a dava mi smysl. :-)
Dnes ale ve spouste lokalit chodi koledovat i divky, coz moc nechapu. Koho vlastne pomlazuji? Zase divky a zeny? Nebo naopak kluky a muze? Vysvetlete mi tyto pro me neobvykle zvyklosti a podelte se, jak to chodi u vas. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.