| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blizko, že ty se prostě neudržíš a každý rok provokuješ. Já bych si ty kvanta čokolády moc ráda představila, víš? ~w~

Evi, kdy letíte? Těším se na fotky. Nezapomeň Fenistil kapky, Kinedryl a Diazepam. Oboje velice praktické...uspává totiž.

Beremi, nádivku miluju, mamka letos nedělala, ale jinak mám tu čest každý rok.
A jinak, naši prarodiče (teda já už žádného nemám, ale kdyby), tak taky mají samé holky. V generaci jich je 10 z obou rodin.
Na záda neznám nic účinného. Máš nějakou možnost rehabek? Nebo mojžíšovku tam někde necvičí?
Jinak tchýně, samozvaný lékař, usoudila, že mám rozjetou pánev. Zmínila jsem se jí, že mi před porodem začalo dole lupat, když jsem se vleže otáčela na druhý bok a ještě to stále nepovolilo. Tak říkala, že komusi známému to dělalo taky, rozjetá pánev, chodil na speciální přístroj na stáhnutí. Tak nevím, kdybych porodila normálně, tak mám jako pánev vyloženě na dva kusy?

Jo, Beremi, a to, že Rosi bude likvidátor a záškvara, ti mohlo dojít ve chvíli, kdy začala matlat hovna po postýlce, ne? ~t~~t~ Je náhodou šikovná, krásně se zabavila. Tohle já bych neřešila, sedla bych si s kafem na gauč a čekala, jak dlouho jí to vydrží, než ji to začne štípat v očích :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.