| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo Beremi, Moly má pravdu, hovínka byly předzvěst:))), plně tě chápu,u nás je takový destruktor Adam, co toho napadne jéé..myslím,že mám včera rozbil myčku..nevím..ale svítilo na ní něco záhadného co jsem ještě neviděla..E 15 no nějakej error, to je jasné..a Adam na otázku..Adi, mačkal jsi to..odpověděl, jako na vše když se přiznává..ááá a sladce se usmál..takže musíme volat servis..
Matěj ten mě vytáčí s mrčením a vztekáním..já vám řeknu,že chytám takové točky..uvažuju co s tím..nadopuju ho taky asi nějakýma sedativama/přírodníma:)-koprové semínko se prý dávalo vzteklým dětem:)),mám ho plnej hrnek,tak to snad zkusím,zjistím jaký to má rizika:))a uvidíme/ aby mu bylo všechno fuk a pořád nehledal nějaké ééé to je špatně mami, to není celý mamí, to není plný mamíí, to nejde říct mamíí..no na nervy fest teda..
Jo Molly a co teda záhada chrochtajícího miminka:))?/to je dobrej titulek pro A.C.Doyla, opravdu je rozluštěna?..funguje to dál, žádné chrochtání už?:)
Tak holky, tady je foto velikonoční , vykoledovaných sladkostí je cca 8,5kg..
http://retro30.rajce.idnes.cz/deti#DSCF9716.jpg

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.