| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Plánovitě neudržuju a dost často je ztrácím s tím, že řeším aktuálně věci s jinými lidmi, protože mi víc rozumí (znají situaci nebo prožívají něco podobného). Takže nej nej nej kamarádky ze školy jsou pořád skvělé, ale bydlí daleko a nějak už nemáme potřebu spolu řešit každodennosti a tím mizí ta úzká vazba. Já mám děti dřív než ony všechny a tak nějak plynule řeším jiné problémy. Na jednu stranu mě to mrzí, ale pořád se máme rádi, a myslíme na sebe. Čas od času se kontaktujeme, ale už to není ono. Mám kolem sebe jiné lidi a ti zase určitě někam zmizí. Asi nejsem na dlouhodobé vztahy, jakmile změním prostředí a problémy, nějak neúmyslně začnu sdílet s těmi, co jsou zrovna noví. Přitom ty původní vztahy byly intenzivní a hluboké, opravdu jsme se měli rádi. Ale nižší potřeba kontaktu je oboustranná, plynulá a je to asi tím, jak se měníme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.