| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Verko, ja kdyz se narodila, tak muj tata prohlasil, ze mam hebel jak stary fokschan /to byl pry nejaky zid ci co/~t~...no takze nechapu, ze jsem pozdeji zadny nemela. Asi mi prestal rust. Ale vetsi nos mam az s pubertou, tak yjsem kdysi snila o operaci. Postupem doby jsem zjistila, ze tak velky neni a ze ke me patri. Jen teda si vzpominam na exe, kdyz zacal mluvit o detech. Jsem se az zdesila. Jsem si rikala..ja takovy hebel, on takovy hebl, to az se dite narodi, bude to hotovy pinoccio pri lhani. A na prochazce mi bude rikat...pust me, to neni rucicka, to je nosanek~8~
No, dite se narodilo s normalnim nosem a to druhe taktez~t~...ale ja si ho v te puberte prerazila, a pak jsem v nem mela zanet a strasne mi otekl cely nos i oblicej /spatne osetreno lekarem, dodnes mam jednu dirku vetsi a druhou mensi/ tak mozna proto byl vetsi~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.