| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ad sociální pracovnice - u nás nikdo nebyl, nějaká paní baly až u soudu ale v podstatě nic tam k ničemu neříkala. Ale u nás jsme nebyli ve sporu ohledně péče.

Děti mám v péči já a otec je vídá dle dohody. Žádný rozpis nemáme a nepotřebujeme. Byť v praxi si je bere cca každých 14 dnů, tak se to přizpůsobuje jednak dětem - jejich nemocem, tréninkům apod., a taky programu dospělých, pokud např otec jede pryč tak to prohodíme apod.

btw. Společné péče si u tak malého dítěte při dvou bydlištích skoro nedovedu představit, to pak nemůže být společná, buď je v jistém směru prostě střídavá, nebo je to ve skutečnosti péče matky s návštěvami dle dohody otce.

Myslím že to má úskalí, i v praktické rovině, která si teď ještě nedovedeš představit.
a to nemluvím o tom, že je zde velký prostor pro manipulaci otce směrem k matce, což jak jsi zde popisovala svého ex myslím že dříve či později nastane.

Já si taky myslela a že se s bývalým na věcech kolem dětí shodneme bez problémů, nicméně zpětně jsem ráda že má některé věci sepsané a podepsané. Po pár měsících ex si začal z hodně věcí které jsme dohodli couvat, či vykládat si to po svém, zejména tedy ve finanční rovině, tuším za tím asi vliv nextky.
Některé jeho chování nyní bych do něj dřív nikdy neřekla, taky nikdy dřív pokud šlo o děti se nechoval "blbě", jen ve vztahu ke mně.
Tak jen aby ses za pár měsíců nedivila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.