| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky bych nepustila, domácnost je mé výsostné území a aby mi někdo lezl do lednice nebo do skříní bych nepřenesla přes svoji hrdost
nezažila jsem to, ale hrozilo nám to jako neočkující rodině, byla jsem v konferenci přes net s rodiči, kteří to zažili a věděla jsem průběh, naštěstí v těchto případech to bylo hodně formální, většinou to byla pomsta-udání pediatra kvůli neočkování
bránili jsme se tomu tím, že jsme reálně bydleli jinde než bylo naše trvalé bydliště, ale věděla jsem, že jakmile by nás navštívili, tak by průšvih byl, protože by mě vytočily a nedopadlo by to dobře, nakonec jsme se tomu ubránili tím, že kdykoliv jsme po nich něco chtěli třeba takové věci jako rodičovský příspěvek, tak nám řekli, že si máme jít do Německa a pod ně nespadáme, takže jsem jim řekla, že když tedy pod ně nespadáme tak ani s tímto - a byl pokoj
u nás nejde o uklízení a ani zanedbané děti, ani o čisté prádlo ve skříních, ale o jídlo, to nevím jestli by zkously naši vegetariánskou stravu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.