| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blízko, Adámkovi vše nej k narozeninám. Hrozně mu to na té fotce sluší a vypadá na víc než 2 roky~:-D. Jo jo, letí to.....

Holky, všem moc dík za rady, typy ohledně etopedky. Jsem ji odepsala, že v jejím mailu trochu víc tápu a aby mi více popsala situace v praxi. Snažím se tedy Lucce nedávat mantinely ve smyslu zákazů a příkazů, ale dávám ji teda dvě možnosti, aby si vybrala. Nejde to tedy v každé situaci a stále neustále, jelikož by mě z toho brzičko kleplo. Ráno ječela, že chce mléko a HNED~o~, že umře hlady~q~. Máme tu návštěvu se stejně starým klukem jako je Lucka, tak ji říkám: nekřič nebo vzbudíš Michala. Ječela.......že chce to mléko. Bylo 6 hodin~q~~q~~q~. Přece nebudu skákat jak ona píská, že? Nebo vy byste vyskočili z peřiny a letěli byste princezně dělat mléko, aby neumřela hlady??? No já tedy rozhodně ne~o~. Ano, kdyby mi to říkala jiným tónem, tak ano, ale v tomto případně nikoliv~a~
Tak ji říkám, buď ti půjdu udělat mléko, ale nikam nepojedeš na výlet nebo počkáš, až se Michal vzbudí a nasnídáme se společně, tak ječela, že chce mléko hned teď a na to říká: tak já tedy počkám až se vzbudí a pojedu na výlet~z~~z~~z~
Dnes jsme byli tedy na výletě ve Vlašimi. Bylo to fajn, pro děti zábava, pouť, atrakce, stánky.......ale s Luckou fakt děs běs. Držení za ruku ani omylem. Samý řev, na každé atrakci vydržela minutu, tak už jsem ji nikam nekoupila vstupenku. Nebudu platit za minutu skákání na hradu atd. Kde vydržela bylo na řetízkovém kolotoči, tak byla připoutaná~t~, ale v půlce ječela, že už ji to nebaví~o~. Je to velikej trapitel maminky~n~
Chodila si kde chtěla, sahala na co chtěla, nějaké napomínání nebrala v potaz~o~~o~~o~. Stále ječela, že chce zmrzlinu, párek v rohlíku. Do všeho kousla, lízla a nechtěla to. Když ji to nechci koupit, že to nedojí, tak ječí před lidmi, že ji nemám ráda, když ji to nechci koupit........no děsný~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.