| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beremi, no nemysli si, že jsem strašná matka, co do děcka valí jídlo co pět minut! Já jsem moc ráda, že je štíhlá, to já jsem nikdy nebyla a plně respektuju, když už nemůže. Nechceš, nejez. A i když ve školce prý jí celý oběd, tak jsem ráda, že zrovna v její třídě jsou učitelky, co jídlo neřeší, bo třeba ředitelka děcka dost drsně nutila, i když na poradách tvrdila naprostý opak. Můra. Ale samozřejmě, jsem jí vděčná, že mě přijala na ty tři měsíce...~t~ Mě serou ty gatě, bo ona fakt nemá v čem chodit! :-) Já jsem byla přesný opak, na mě v jeslích museli nechat šít větší velikosti. A to už Mollynce zůstalo.

A nemám ráda gumové bonbony, jediné, co mi chutná, jsou echt kyselé špagetky z Lidlu. Takže kyselému zdar, záda se jistě zase odsypou :-)

S chozením ven to máme jako u Beremiů, taky když je doma, tak prudí, chce pohádky. Někdy se dokáže sama zabavit v pokojíčku, třeba i hodinu, dvě, ale musí mít náladu. Venku se zabaví vždycky. Na návštěvy moc nechodíme, když je hezky, scházíme se s kamarádkama odpoledne venku, pokud prší, nevytáhnu paty z domu a pokud se chce kamarádka sejít dopoledne, no tak nejsem blbá, abych tahala děcko ze školky, že?

Evi, co všechno máte na zahradě? Jakože pro děti? Vyblbne se tam Lucka pořádně? A víš co, já bych ji využila a naučila třeba rýt zahradu nebo tak. Vymezit jí prostor, který by ti nevadil, kdyby ho někdo zničil, dát jí rýč do ruky a naučit obdělávat půdu.
I když...ona by pak ryla kde co, že? Beru zpět, rýt zahradu není dobrý nápad.

A Blizko, taky mě zajímá, co žaloba.

A kdybyste se chtěly mrknout, tak tady mám jarní fotky. Je jich dost, ale rozhodně jich Zoe nemá tak moc, jak Stella. Ta v tomhle věku měla už kolem 600 fotek!!
http://lenkababu.rajce.idnes.cz/Jaro_2014/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.