| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to spíš jako Lassie. Naši neměli nic, nedali nám ani jednomu nic. I ten totální základ mi poskytla tehdy už vydělávající sestra (pát tisícovek na vkladní knížce). Maximum, co mohli poskytnout, to poskytli, mohli jsme si vybrat, co chceme dělat, kde a co chceme studovat, pomohli s financováním bydlení při VŠ...

Manželovi rodiče na tom byli úplně jinak. Měli. Ale stejně nedali. Nebyl důvod. Obě jejich děti si poradili. Vrcholem jejich pomoci byla původně bezúročná, nakonec zúročená půjčka na náš první byt. Výhoda proti hypotéce to určitě byla, nebyli jsme limitovaní pravidelnými splátkami a dobou splácení, mohli jsme splatit kdykoliv...tato forma pomoci stačila.

Časem jsme pak od nich dostali přispěno na to nebo ono, ale to už bylo v době, kdy jsme si žili svůj život a ne že bychom se bez jejich příspěvku neobešli. Spíš nám to některé věci umožnilo realizovat dříve nebo ve vhodnější dobu.

Pokud jde o to, aby se dítě v případě problémů mělo kam uchýlit, na to by měl stačit náš dům. Jsem připravená pomnáhat jim, pokud o to budou stát, třeba s dětmi, hlídáním apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.