| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

I když bych řekla, že mám na dětství spoustu hezkých vzpomínek, co se týče výchovy, ta z mého dnešního pohledu byla dost hrozná. Musela jsem poslouchat na slovo, výprask byla poměrně běžná věc, ale nejhorší byly asi nadávky, mnohdy i sprosté. Byla jsem normální dítě, občas vyvedla nějakou tu lumpárnu, ale doma jsem to obvykle slízla dost ostře. Pochvaly, že se mi něco povedlo, se mi dostávalo asi jen v souvislosti se školními výsledky, u čehokoliv manuálního jsem věčně slýchala, že mám obě ruce levé. Je fakt, že zručná moc nejsem, nevím, zda to do určité míry může být důsledkem jejich přístupu, že místo aby mi ukázali, jak na to, komentovali mou nešikovnost.
S mužem k výchově přistupujeme úplně jinak než moji rodiče, u kterých jsem přesvědčená, že o výchově sami nikdy moc nepřemýšleli, ale pouze na nás aplikovali zajeté vzorce, které si odnesli ze svých rodin.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.