| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak dnes se jdu pochlubit-jak jsem blbá. Asi nerozumím psanému textu a promarnila jsem šanci, aby byla Klárka přijata do školky. Takže rok v .....
Dnes tu byl zápis do MŠ, vystála jsem si půlhodinovou frontu, aby mi ředitelka řekla, že nemám potvrzení od lékaře a přihlášku ke stravování a že když to nedodám dnes do 13 hodin, nemůže ani zaevidovat přihlášku. A protože jsme měli na celý den neodkladné plány, nemohla jsem to řešit. Měla jsem jen vyplněnou přihlášku a to nestačilo. Tady kopíruji, co je na stránkách MŠ
" Dítě do mateřské školy přijímá ředitelka školy na základě "Žádosti o přihlášení dítěte do MŠ" a případně stanoví zkušební dobu pobytu dítěte v MŠ nejvíce na 3 měsíce. Žádost rodiče vyplní při zápisu a obdrží "Evidenční list dítěte". Ten je třeba také vyplnit, nechat potvrdit dětským lékařem a podepsaný oběma rodiči odevzdat. Mateřská škola může přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním. ".....Jak to chápete vy? Měla jsem mít DNES potvrzení od lékaře?

Vím, že třeba na Mělníku potvrzení od lékaře chtěla školka až když bylo dítě přijato-proto mě ani nenapadlo mít to už dnes....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.