| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ja ti nevim. On ten konflikt byl delsi. Ja byla drza, nepozorna... hruza. Nejsem na to hrda, ale dospela jsem:)
Tohle se stalo ve ctvrte nebo pate tride, myslim, ze mi ucitelka pricvakla sesivavkou do zakovske notysek, kam jsem si psala neco tajnou abecedou s poznamkou a rodice to meli podepsat. Ja mela pocit, ze pricvakly notysek muze zpusobit roztrzeni cele stranky zakovske knizky a myslim, ze jsem o prestavce holkam rekla, ze je ucitelka blba. A fakt i dneska po mnoha letech si nejsem jista, jestli me zrovna za toto mela poslat k rediteli. Asi chtela, aby seji zastal, pamatuji si, jak rikal, jaka je hodna a ze si toto nezaslouzi...

Jak rikam, hrda na to nejsem, ucitele to se mnou snadne nemeli, sama nevim, jak je spravne jednat s ditetem, ktere to tem "horsim" z ucitelskeho sboru dava sezrat. To uz tedy timto zpusobem, popisovany incident je z prvniho stupne.
Pozdeji jsem byla z tech, kteri si dobrych ucitelu vazili a respektovali je, a tem, kteri objektivne v ucitelskem stavu nemeli co delat, tak tem jsem to tedy neulehcovala...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.