| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

16 leta dcera byla v listopadu , pobyt 8 dni
nebylo zbyti mandle musely ven
takze
bolelo to
po narkoze ji spatne nebylo , dospavala do vecera
dulezite bylo hdne pit , pila salvejovy chladny caj nebo vodu
tim se oplachiji ty rany , dela se na nich takovy bily povlacek , pubertacka to komentovala slovy mam to jak plesnive .
jist myslim zacla az druhy den , moc to neslo , ja jsem za ni chodila prvni dva dny vyzadovala at tam jsem od rana do vecera :-) i kdyz je tak velka , pak uz jen navstevy
u nas ve fakultce bylo jidlo silene , takze jsem nosila , dostala teda na snidani treba loupak , sladky rohlik ale mela pocit ze to neda , takze jsem nosila presnidavky , snedla jogurt , obedy polivku dala , druhe se moc nedalo byly chutovcicky jako mixivany gulas apod, krupice chutove fakt hruza , tak jsem varila treba br.kasi a mlete maso na stave treba kureci , dusenou mrkev a br.kasi, vyvar s nudlickama .
Mela mit sebou zmrlinu , meli tam na to mrazak , takze s kamaradkou poradaly pokojove dychanky u filmu a zmrzliny .
Bolelo ji to dost , mela dvoje ruzne leky na bolest nimesil a jeste neco , po propusteni jsme behem 3 dnu museli na kontrolu kvuli bolesti , a vyfasovala jeste treti lek tramal(to uz mi prislo jako ulet ) snazila jsem se nedavat , ale bolelo ji to dost teda . Myslim si o ni ze neni citlivka zas tak moc , nevic je velka clovek se s ni uz domluvi ne jak s batoletem :-) ale nemohla vydrzet . Mensi deti pry snaseji celou akci lepe .
Takze tak vic me nenapada .
Lezela teda , zadna namaha ,zadne zvedani niceho, litani aby to nezaclo krvacet . Dostavali takove gelove obklady zmrazene , zabalilo se to do satku a uvazalo na krk .
Jinak dcera se teda musela potom naucit pit :-) mela pocit ze se utopi:-) to me treba vubec nenapadlo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.