| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Molly, no to nevím jestli dělali na Pneumokoka. Když jsem volala na výsledky, tak mi řekli, že budou dělat podrobnější testy, že to vypadá na spálový bacil a že si mám opatřit preventivně antibiotika, jelikož jsem na výsledky do nemocnice měla volat v sobotu.
Od pátku je na homeopatikách jak mi poradila Blízka. Homeopatička mi poslala 3 homea. Jenže to třetí mi nevyjde do dovolené, tak ho budu muset posunout po dovolené.
Momentálně je v pohodě a na ucho si nevzpomene. Třeba to byla náhoda, že ji 2 x píchali po necelým měsíci, třeba ne a bude na to více trpět. No nevím. Ale homeo ji neublíží, ba naopak. To třetí homeo je na posílení imunity.
Co matrace? Už vám dorazily???
My bychom je taky potřebovaly, jenže my potřebujeme i postele. Spíme na válendách~n~
Než jsme postavili barák, tak jsme bydleli 4 roky provizorně a nemohli jsme si k vůli malému prostoru koupit manželské postele, tak jsme koupili válendy. No je to hrůza.
Plánujeme teď v baráku, že až budou děti spát samostatně, že budeme mít ložnici místo v patře v přízemí místo herny a šatny(Beremi bude vědět kde, byla u nás), kde si koupíme KONEČNĚ manželské postele a kvalitní matrace. Jenže, když to tak vidím a slyším kolem, tak prý děti spí u rodičů do cca 11-13 let~n~~n~~n~. No a my to máme duo, že?~n~~n~~n~
No tak si říkám, jestli se těch postelí a matrací vůbec dočkám~a~
A co školka? Jak jsi se rozhodla?
U nás školka funguje jen 3 týdny a to v jiné školce a jiné učitelky, takže jsem Lucku na prázdniny odhlásila. No ale vůbec teda netuším co s ní jako budu dělat, když budu chodit do práce~a~~a~~a~
No můžu dělat z domu, ale nejde to každý den a hlavně s Luckou toho moc neudělám. Chce být stále venku a ničit hmotné statky~o~
No, ale máme ještě Míšu, ikdyž ten je docela v pohodě, takže ten by to dopoledne doma vydržel, manžel pracuje 200m od baráku, tak s ním by problém nebyl a taky pojede prvně na integrovaný tábor a k bio dědečkovi.
Jenže Lucku nikdo na hlídání NECHCE~n~. Nevíte náhodou PROČ???~t~~t~~t~
Posledních 14 dní v srpnu má moje mamka dovolenou, ale už teď je z toho na prášky, že by jako měla hlídat~7~
Už mám z excelu vytištěnou tabulku na celé prázdniny a budu dopisovat kde jaké dítko bude a kdo jaké dítko bude hlídat. Manželovi jsem oznámila, že se také zapojí do hlídacích povinností. Že jsem zaměstnaná osoba a on jako podnikatel se nebude vymlouvat, že nemá ČAS~o~~o~~o~
Dnes pracuji z domu. Vyměňují mi v kanceláři okna a šéf je na dovolené. No koukám, že už bude 8 hodin, takže bych měla něco začít makat a neflákat se~t~


Beremi, co Rosinka? To byla jen nějaká jednodenní virozka, viď?
No hlavně, že už je v pohodě.


Blízko, jak jste se měli na výletech po čechách?


Mimochodem, skleník ještě nemám hotový. Dokupuji pod něj ještě základnu a ta mi ještě po 11 dnech nedorazila~o~~o~~o~
Jinak jsem nebetonovala. Pod takový malý skleníček 3x2 jsem vyčetla, že se nemusí dělat betonová podezdívka. Tak jsem sehnala jen betonové překlady, položila na vyrovnaný do roviny povrch. Do nich se přikotví ta základna a pak se postaví na základnu ten skleník. No je to taková hrachovina~7~. Snad mi to vítr neodnese. No a vnitřek jsem vykopala do hloubky 60 cm(samý šutr). Vnitřek jsem vyložila kvalitní silnou textilkou, aby mi tam neprorůstaly plevele. Z prken jsem si ztloukla uličku, kterou jsem z vnějšku pobila nopovkou k vůli vlku, aby mi prkna déle vydrželi. Udělala jsem si schůdky do skleníku a část uličky jsem vysypala kačírkem, aby ulička nebyla vysoká 60 cm. Na dno skleníku jsem dala slámu k vůli teplu a pak kravský hnůj. Teď dokoupím substrát a hotovo. Teda hrubá stavba. Ještě ten skleník a je hotovo.

Jdu makat, tak paaaaaaaaa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.