| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prý chce být stále venku a ničit hmotné statky ~t~~t~~t~~t~

A taky se mi líbí, jak popíšeš na půl strany, co všechno si udělala se skleníkem, mě zabilo jenom to čtení, načež jsi to zakončila větou, že musíš jít makat.

Lucku bych dala ny týden k té ženské, co ti radila přes mail. Ta se zdá býti zkušená, klidně dva tisíce bych dala za celotýdenní hlídání. Se uskromníte, hlavně ať baba zažije očistec.

Švagrová jde zítra s tříletou trhat nosní mandle, taky jí několikrát píchali uši, blbě slyší, chrápe a prý to všechno je od těch mandlí. A s kamarádkou jsme se bavili o očkování a prý když dáš Prevenar nebo Synflorix, tak děcko je sice očkované proti 10 druhům pneumokoků, ale na dalších 180 se stane zvýšeně citlivé. A ono se očkuje právě proti těm závažnějším, která ale nemá stejně moc šanci chytit, kdežto záněty středního ucha trápí kde koho. Tak proto se ptám, jestli by tam náhodou nějakého toho koka nemohla mít, bo proti pneumokokům ji určitě nechali naočkovat, ne?

Matrace ještě nedorazily, dneska zatím dorazí jenom ochranný potah. Ale tak zhruba za týden by už měly přijít. Je to den ode dne horší, fakt uleháme s tím, že jakmile lehnem, bolí nás záda víc, než vsedě u pc. Ta moje matrace totálně odešla, fakt během dvou dnů. Myslím, že kdybych si na ten rošt dala karimatku, vyspím se pohodlněji.
A na Stellu máme štěstí, spí sama a v pohodě, Zoe snad bude na tom podobně, když přece bude mít u sebe v pokoji velkou ségru.

A do školky ji přes prázdniny nedám, taky máme provoz jenom 3 týdny a to u nás, zbytek samozřejmě zajistit jde, ale v jiných školkách. Já jsem si totiž vyzkoušela v sobotu, jaké to bude o prázdninách - ráno obleču děti, uvařím si čaj, vystrčím nás za barák - mladší dospí noc, starší si pohraje nebo chytne úpal na pískovišti, já si v klidu vypiju čaj a přečtu denní tisk (chtělo by to internet v mobilu, domácí wifi mi na lavičku nedosáhne). Až bude mít starší plné zuby slunka, zastrčím nás zpátky do baráku, uvařím oběd a ideálně, půjdeme všechny spát. Neideálně si Stella o prázdninách zvykne vstávat v půl deváté a můj dopolední plán půjde do hajzlu.
S deštěm samozřejmě celé prázdniny nepočítám. Odpoledne záleží na míře spálenin na těle, které utržíme dopoledne.

Beremi, jsi nevděčná. Co by v Kalifornii dali za trochu sněhu!
Blitíčko taky měla Stella před měsícem jednodenní. S vysokou horečkou jsem ji odhlásila na celý týden, vydržela to s ní doma dva dny a pak už šla prosit do školky, jestli mi ji nemůžou vzít i přes odhlášení. Vzali. Bo co jako! :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.