| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko - to je stejný u jiných lékařů - ale u té gynekoložky - vysvětluj jí, že v průběhu MS je ti tak zle, že nejsi schopná normálně fungovat. Doktorka mi jako holce tvrdila, že ona přece ví, jak se žena v době MS cítí a já jsem přecitlivělá, protože takhle zle mi přece být nemůže - to by musela vědět a ona, její matka a její děti a vůbec nikdo z jejího okolí žádné takové problémy nemá.
Muž - gynekolog - neměl problém to pochopit - ano, vaše problémy nejsou běžné, ale nemám důvod vám nevěřit.
Zubař - žena - když jsem jí řekla, že ten zákrok bolí, tak mi řekla, že to je blbost, protože tam nemůže nic bolet.
Zubař - muž - kdykoli jen přivřu oči, že to bolí, tak ihned dává injekci a zkoumá, zda tam něco nepřehlédl a proč to vlastně bolí. A ptala jsem se ho a on mi řekl, že velkou většinu zákroků, které dělá, osobně na svou kůži nikdy nezakusil, ale že nemá důvod nevěřit pocitům pacienta a že těmi jeho pocity se vždy řídí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.