| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, o kocarkach a klucich bych taky mohla povidat. Na velikonece jsem tu meli kupu deti. 10ti lety kluk si vzal Rosi kocarek na panenky a 6ti letej drevenej vozicek z IKEA. A delali na sebe na zahrade najezdy. Kocarek je roztrhlej na nekolika mistech..~o~~o~~o~ Ja byla uvnitr, manzel sedel hned vedle nich a vubec si neracil vsimnout. Chlapi jak si povidaji, vubec kolem sebe nic nevnimaji.

Celej tyden bojujem s chripkou. Dneska konecne trochu lip a venku hezky. Tak jsem Rosi vzala aspon na zahradu. Potvurka vbehla domu a zacvakla za mnou dvere. Pak zamkla i dvere pres garaz. Nastesti jsem mela odemceno i z ulice, coz netusila. Takhle na prdel uz dlouho nedostala, jeste se mi smala, ze me nepusti domu... co kdyby se neco stalo? Ted zalezla urazena do svyho pokoje, ani nechci vedet, co tam skodi. Hlavne at tam chvilku vydrzi.... a to prazdniny jeste nezacaly, co s ni budu ty skoro 3 mesice delat?????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.