| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo, mě tyhle problémy začaly v pubertě, že několikahodinová jízda autem nebo sezení v kině byly utrpením. Teď se snažím doplňovat vápník, ale efekt to asi moc nemá.

Byli jsme s Honzou na ORL a kromě zvětšených krčních mandlí tam má velkou nosní mandli, která mu tlačí na to ucho. Musíme se objednat do nemocnice na vytáhnutí. Doktorka mi říkala, že je to na 3 dny hospitalizace, což bude problém kvůli Kubovi. Ledaže by tam šel manžel vždycky na noc, nebo musím Kubu nějak odstavit, ale on je takový mamán, že nevím, jak na něj.

Máme tu léto ~g~ a ještě v neděli kluci v mikinách, bundách a holinách. teď musíme rychle do školky pro Toníka. Poručil si, že mám přijít až za dlouho, že si chce pohrát odpoledne na zahradě. Docela se mi to hodilo, Kubík vstával před chvilkou.

Zatím ahoj.
A choďte sem ~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.