| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune,
ženu to baví :-). A celkovo radšej bude sama variť a upratovať chalupu ako venovať sa deťom. Je už z detí unavená, na akcie chodí hlavne kvôli tomu, že tam deti majú super program ktorý zabezpečí niekto iný, deti sú nadšené. Aj ona sa zúčastňuje niektorých častí (túra) ale veľa času s jej deťmi trávia kolegovia.


Teraz pre ostatné (neviem kam to prilepiť)

Ak by mala tá žena tráviť čas podľa seba tak vypakuje muža s deťmi niekam na výlet a ona ostane doma, miluje záhradu na ktorú cez týždeň nemá čas. Relaxuje pri fyzickej práci, spoločnosť iných ľudí ani akcie nemusí. Aj na tie čo opisujem chodí kvôli deťom. S mužom si v základe rozumejú pretože sú rovnakého založenia, nepotrebujú spoločnosť ani bujarý spoločenský život. Lenže najmä mladšie dieťa je iné a tieto kontakty vyžaduje/potrebuje, je takto šťastné, keď sa môže vybehať v spoločnosti iných detí. Staršie dieťa je od prírody introvert, má rado prírodu ale spoločnosť až tak nevyžaduje. Keď bolo malé stačilo mu doma pieskovisko, iné deti nepotrebovalo resp. nechcelo, proste mimoň po rodičoch ~:-D. Vtedy ani nedochádzalo ku konfliktom medzi rodičmi čo sa týka trávenia voľného času.

Takže zhrnutie, manželia si povahovo navzájom vyhovujú, akcie s inými ľuďmi ich vyčerpávajú, sú to dvaja samotári, ktorí sú radi spolu-dvaja, a sú radi spolu so svojimi deťmi. Žena by tiež radšej bola doma, lenže berie ohľad na deti. Muž sa dosť zmenil aj vekom, veľa robí povaha, veľa robí aj pracovné vyťaženie, stresy, šport robí ako relax, potrebuje vyčistiť hlavu (žena to plne chápe a podporuje), chce zabezpečiť rodinu, vždy to tak bolo, žena mohla pracovať alebo mohla byť doma. Deti a ženu naozaj miluje, možno to tak nevyzerá ale je to tak, správa sa naozaj veľmi pekne. Môžem potvrdiť lebo to je o mne :-) (písala som v tretej osobe asi kvôli odstupu). Skrátka vždy som v ňom mala a mám oporu, preskákali sme toho veľa, ak bol nejaký vážny problém, vždy sme bola ja a deti najdôležitejší, dokázal sa mi prispôsobiť v takých situáciách kde iní by vybuchli a boli proti. Toto je jediný vážnejší problém, ktorý s tým ako druhé dieťa rastie a má iné potreby ako traja introverní samotári, riešime. Ide mi fakt len o tie akcie. Myslím že v tom je žiarlivosť, nie na mňa, ale kvôli tomu, že s deťmi trávia čas iní chlapi a deti ich spomínajú, tešia sa na nich, čo je pochopiteľné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.