| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jentak ano,v podstatě máš pravdu,ale mít děti neznamená uvázat je někam aby nemohli utíkat.Mít děti je o tom je vychovávat=věnovat jim dostatek času a péče.A když na děti čas nemám,k čemu je pak mám?Mít děti jenom rád nestačí.Těm dětem musíš dát taky něco ze sebe,nestačí je jenom nakrmit,nasytit a obstarat jim šaty a boty.Chápu že není nikdo kdo se dětem věnuje 24 hodin denně,ani 12 ne,to se prostě nedá,ale jestliže mi cokoliv zabere tolik času,že dětem nemohu nic dát,tak je snad lepší ty děti nemít.Nyní to není mířeno na zakladatelku,ale tak všeobecně.Proč mít děti,když jim nechci dát to co potřebují?Samotné děti taky nestojí o to,aby s nima rodič trávil hodinu po hodině(jak mi zrovna před dvěma hodinama předvedly moje děti,když jsem s nima vyrazila do lesa a oni z toho byly strašně otrávený a chtěly,jen co jsme vlezly na kraj lesa,jít za kámošema),ale věnovat tříletému dítěti podstatnou část dne by mělo být samozřejmostí.A nemusí to být samozřejmě matka,jde o to,aby vůbec byl někdo,kdo se tomu dítěti věnovat bude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.