| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám taky druhé dítě, které zdrhalo. První se naopak narozením mladšího ode mě nehnulo. Hyperspolečenské a důvěřivé jsou obě, navíc ve věku tvého synka kloudně nemluvili. Dobrá zpráva je, že to přejde.... Možná, že narozením nejmladšího se k tobě nalepí víc, než bys čekala.

Vesnice má výhodu, že vás asi lidi znaj, nestyděla bych se, pokud ho lovím ve vesnici, upozornit sousedy, že ho samotnéhö neposíláš, ale že utíká. On ti ho někdo dovede :-)

Jinak tady už padlo, že nejlepší je ho úkolovat, úkolovat a zase úkolovat. Dávat mu úkoly, které pro něj budou výzva.

Výpomoc (třeba jen dítě od sousedů, které zpustí poplach, pokud on začne zdrhat), je taky fajn nápad.

A jen pro pobavení - vesnice má něco do sebe - mě kluk ve 2 letech v centru Prahy utekl z obchodu (podlezl regál, tedy jsem ho nemohla rychle pronásledovat, krám byl plný lidí). Než jsme ho dostihla, už nastupoval do tramvaje. Naštěstí 4 letá dcera ho dostihla dřív a vytáhla ho za kapucu ven. Ona obvykle fungovala jako alarm, řvala "mami, zdrhá". Klukovi jsem vyčinila a připoutala ho do kočárku, tvářil se jako dperivant a kousal se do kolena, pravděpodobně z nudy a marce na protest, že jsem mu zkazila zábavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.