| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No spíš si říkám, jestli jsem ho vůbec měla začít znovu brát..rozhoupávala jsem se k doktorce asi měsíc a půl, protože jsem měla dny, kdy jsem si říkala "je to jasný, vrací se mi to, nejsem v pohodě" a pak zas dny, kdy jsem si na to ani nevzpomněla. Každopádně doktorka mě vzhledem k mému vyprávění doporučila Zoloft znovu brát, protože jsem ho prý tenkrát vysadila moc brzo. Jenže po prvních 25 mg se mi fakt těžko funguje a lituju toho, že jsem si se Zoloftem zas něco začala :D Ty pochyby o něm přišly až teď, jinak moc dobře vím, že mi minule pomohl. Ale mě by zajímalo, jestli je možné, aby stejný lék po druhé místo pomoci uškodil, hlavně v mém případě, kdy ho beru na relativně malinké problémy oproti tomu, co jsem měla předloni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.